Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

217 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
20 december 2011 - 30 januari 2012
De wijze waarop Nederland zich aan internationale afspraken houdt inzake preventie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 december 2011 - 16 februari 2012
Levensgevaarlijke therapieën voor huilbaby's
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 8 december 2011
De mogelijke uitnodiging van een omstreden Imam door de As-Soenah moskee
Khadija Arib (PvdA)
6 december 2011 - 21 december 2011
Het bezuinigingsplan van de GGD Midden Nederland en het staken van seksuele voorlichting op scholen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
1 december 2011 - 13 december 2011
De door het RIVM aangespannen bodemprocedure tegen de huisarts H.van der Linde
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
23 november 2011 - 24 november 2011
He verbieden van een rechtspersoon die zich bezighoudt met pedoseksualiteit en waarvan een bestuurder schuldig is aan kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
23 november 2011
Het achterlaten van vrouwen en kinderen in Marokko
Khadija Arib (PvdA)
22 november 2011 - 30 november 2011
De onoorbare praktijken van de IVF-kliniek Geertgen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 november 2011 - 14 december 2011
Zelfmoorden onder Hindoestaanse, Turkse en Marokkaanse meisjes
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 november 2011 - 7 december 2011
Een dominee die kindermishandeling vergoelijkt
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 november 2011 - 14 december 2011
Preventie en bestrijding van geweld tegen vrouwen en huiselijk geweld
Khadija Arib (PvdA)
4 november 2011 - 22 december 2011
De uitzending van Zembla waaruit blijkt dat jeugdzorginstellingen klachten van seksueel misbruik negeren en daarmee kwetsbare kinderen ernstig in gevaar brengen.
Khadija Arib (PvdA)
25 oktober 2011 - 24 november 2011
Het nut van de griepprik
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 oktober 2011
Het bericht dat het sneller inzetten van een AMBER Alert het faillissement is van dit systeem
Khadija Arib (PvdA)
12 oktober 2011 - 22 november 2011
Commercieel draagmoederschap in Nederland
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
5 oktober 2011 - 29 november 2011
De pedoseksueel Sytze van der V.
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
4 oktober 2011 - 21 november 2011
De aanpak van mensenhandel
Khadija Arib (PvdA)
3 oktober 2011 - 4 november 2011
Een hof in Saudi-Arabië die een vrouw veroordeeld heeft tot tien zweepslagen omdat ze achter het stuur zat van een auto
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)
3 oktober 2011 - 1 november 2011
Het bericht dat Nederland mensenhandel in stand houdt
Khadija Arib (PvdA)
14 september 2011 - 28 september 2011
Het bericht dat een pedoseksueel als vrijwilliger heeft gewerkt op een kinderkamp
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)