Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

217 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 april 2015 - 27 mei 2015
De zorgmodule Pro Life
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 april 2015 - 22 april 2015
De abortuspil bij de huisarts
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
19 maart 2015 - 13 april 2015
Het bericht dat de Levenseindekliniek voor de vierde keer in een jaar is berispt
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 maart 2015 - 25 maart 2015
Het betrekken van ouders bij beslissing levenseinde kind
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
26 februari 2015 - 18 maart 2015
Willekeur bij toetsing euthanasie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 februari 2015 - 5 maart 2015
Het bericht “Het Radboud UMC weigert orgaandonatie na euthanasie”
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 februari 2015 - 4 maart 2015
De mogelijkheid van online sperma kopen in Denemarken
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 februari 2015 - 4 maart 2015
Celkerntransplantatie gericht op het voorkomen van de geboorte van een kind met een ernstige mitochondriale aandoening
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 januari 2015 - 11 februari 2015
Het bericht dat de Levenseindekliniek weer op de vingers is getikt
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 november 2014 - 17 december 2014
Misstanden in het verleden bij spermabanken
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 oktober 2014 - 18 december 2014
Patiënten die fors voor een donornier betalen
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 oktober 2014 - 12 november 2014
Wilsbekwaamheid bij zieke kinderen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
9 oktober 2014 - 20 november 2014
Illegaal draagmoederschap
Kees van der Staaij (SGP), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD), Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
26 september 2014 - 23 oktober 2014
Het bericht over een dreigend tekort aan euthanasieartsen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
18 augustus 2014 - 12 november 2014
één neutrale, landelijke niet-reanimeerpenning
Khadija Arib (PvdA), Carla Dik-Faber (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 augustus 2014 - 17 september 2014
Misstanden in het verleden bij spermabanken
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
9 juli 2014 - 29 augustus 2014
Actieve levensbeëindiging bij kinderen tussen 1 en 12 jaar
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 juli 2014 - 29 juli 2014
De wijze waarop ziekenhuizen euthanasieverzoeken behandelen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 juni 2014 - 26 juni 2014
Een Europees burgerinitiatief tegen onderzoek met menselijke embryonale stamcellen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
27 mei 2014 - 9 juli 2014
Het tekort aan weefseldonoren
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)