Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

352 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
15 augustus 2011 - 14 september 2011
Het opschorten van de investering in de Subsidiefaciliteit Burgerschap en Ontwikkelingssamenwerking (SBOS)
Sjoera Dikkers (PvdA), Wassila Hachchi (D66)
22 juli 2011 - 20 september 2011
De luchtbrug voor Somalië
Frans Timmermans (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
13 juli 2011 - 3 augustus 2011
Hongersnood in Oost-Afrika
Ingrid de Caluwé (VVD), Han ten Broeke (VVD)
5 juli 2011 - 25 juli 2011
De kosten van het SNV lobbykantoor in Washington DC
Johan Driessen (PVV)
30 juni 2011 - 15 juli 2011
De besteding van Europese hulpgelden via de VN
Johan Driessen (PVV)
1 juni 2011 - 22 juni 2011
De praktijken binnen de zwaar gesubsidieerde hulpclub SNV
Johan Driessen (PVV)
31 mei 2011 - 23 juni 2011
De Nationale Commissie voor internationale samenwerking en Duurzame Ontwikkeling
Ewout Irrgang (SP)
25 mei 2011 - 21 juni 2011
De verwevenheid van hulpclubs en het ministerie van Buitenlandse Zaken
Johan Driessen (PVV)
5 april 2011 - 3 mei 2011
De dure wervingskosten voor goede doelen door commerciële bedrijven
Klaas Dijkhoff (VVD)
1 april 2011 - 27 juni 2011
De paranoïde uitspraken van vrijheidshater en voormalig GroenLinks lijsttrekker Rabbae
Johan Driessen (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
31 maart 2011 - 19 april 2011
Het bericht dat het Fonds Economische Opbouw Uruzgan zou zijn mislukt
Kathleen Ferrier (CDA)
24 maart 2011 - 7 april 2011
Het salaris van ICCO-voorzitter Marnius Verweij
Johan Driessen (PVV)
11 maart 2011 - 1 april 2011
Het bericht dat hulpclubs Hivos en SNV ervan worden beschuldigd intellectueel eigendom te hebben gestolen
Johan Driessen (PVV)
11 maart 2011 - 1 april 2011
Een Afrikaans biogas project
Ewout Irrgang (SP)
11 maart 2011 - 1 april 2011
Het biogas project in Afrika
Kathleen Ferrier (CDA)
3 maart 2011 - 13 april 2011
De onderdrukking van de Papoea's
Kathleen Ferrier (CDA)
24 februari 2011 - 13 april 2011
Mensen in ontwikkelingslanden gebruikt als proefpersoon
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU), Ewout Irrgang (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 februari 2011 - 11 maart 2011
Berichten dat de vrouwenopvang in Afghanistan in gevaar is
Sjoera Dikkers (PvdA)
15 februari 2011
Het koppelen van ontwikkelingsmiddelen aan politieke en militaire doelen
Kathleen Ferrier (CDA)
11 februari 2011 - 7 maart 2011
Het openstellen van data
Arjan El Fassed (GL)