Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

217 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
8 januari 2013 - 21 februari 2013
De oproep van Vluchtelingenwerk om te stoppen met de grensdetentie van vluchtelingen
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 januari 2013 - 15 februari 2013
De ervaringen met Nader Onderzoek DoodsOorzaak minderjarigen (NODO-procedure)
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 december 2012 - 23 januari 2013
Het bericht dat de Haarlemse vreemdelingenpolitie een Ghanese tuinman, enkel op grond van zijn huidskleur heeft, opgepakt
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 december 2012 - 13 februari 2013
Oppakken van vreemdelingen op basis van huidkleur
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 december 2012 - 17 januari 2013
De slechte situatie voor asielzoekers in Griekenland
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 december 2012 - 23 januari 2013
De barrières bij de gezinshereniging van vluchtelingen
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 november 2012 - 5 december 2012
De moord op een door Nederland afgewezen Servische asielzoeker na terugkeer in het land van herkomst
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 september 2012 - 15 oktober 2012
Het bericht dat er in Amsterdam tenminste 200 “gekooid” leven
Khadija Arib (PvdA)
Leers , Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
4 september 2012 - 28 september 2012
De suggestie dat borstkanker is te voorkomen door osteopathie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
31 augustus 2012 - 19 december 2012
De veroordeling van een van pedoseksueel misdrijf verdachte Nederlander in Cambodja
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
28 augustus 2012 - 24 september 2012
Preconceptiezorg
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
27 augustus 2012 - 25 oktober 2012
Tientallen vrouwen die zijn opgelicht en verkeerde borstimplantaten kregen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 augustus 2012 - 24 september 2012
Het korten op de subsidie voor Fiom, de landelijke hulpverleningsorganisatie op het gebied van zwangerschap, kinderwens, afstamming en adoptie
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 augustus 2012 - 4 september 2012
Het weigeren van medewerking van Nederland aan de veroordeling van een pedoseksueel misdrijf verdachte Nederlander in Cambodja
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
10 augustus 2012 - 3 oktober 2012
Een tekort aan opvang voor slachtoffers van mensenhandel
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
8 augustus 2012 - 23 augustus 2012
Toezicht op de veroordeelde pedoseksueel
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 juli 2012 - 29 augustus 2012
Het niet reageren op het gillen van een meisje dat werd uitgehuwelijkt
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
25 juli 2012 - 3 oktober 2012
De gedwongen uithuwelijking van een Nederlands meisje in Somalië
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
25 juli 2012 - 20 september 2012
Het bericht over de campagne tegen huwelijksdwang
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
13 juli 2012 - 8 oktober 2012
Leeftijdsgrens voor esthetische ingrepen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)