Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

84 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
10 februari 2011 - 4 maart 2011
De mogelijkheid om de woonplaats van de moeder als geboorteplaats te kiezen
Lutz Jacobi (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 januari 2011 - 7 februari 2011
Regelgeving in de Nederlandse paspoortwet met betrekking tot biometrische gegevens en de centrale opslag van deze gegevens
Jeroen Recourt (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
14 januari 2011 - 21 februari 2011
Een alarmerende stijging van identiteitsfraude
Pierre Heijnen (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
5 januari 2011 - 8 maart 2011
Burgemeesters die stoppen vanwege de FPU
Pierre Heijnen (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 december 2010 - 1 februari 2011
Accountantsdiensten bij gemeenten
Ed Groot (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 december 2010 - 14 februari 2011
De administratieve lasten van commercieel getinte Wob-verzoeken
Pierre Heijnen (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 december 2010 - 25 januari 2011
Beperkingen door werkgevers aan het passief kiesrecht
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 december 2010 - 27 december 2010
De toegankelijkheid van overheidswebsites
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
9 december 2010 - 11 januari 2011
Dreigende sluiting van school voor voortgezet omderwijs in de Haagse Schilderswijk
Metin Çelik (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
4 november 2010 - 26 november 2010
Gedwongen ontslagen bij de Belastingdienst
Pierre Heijnen (PvdA), Ed Groot (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
3 november 2010 - 12 november 2010
Het WRR-rapport "Happy Landings, het biometrisch paspoort als black box"
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 oktober 2010 - 14 oktober 2010
Forse overschrijdingen van budgetten voor IT-projecten bij de overheid
Pierre Heijnen (PvdA)
22 september 2010 - 14 oktober 2010
Het ondersteunen van mantelzorgers
Pierre Heijnen (PvdA)
Ab Klink (CDA)
17 september 2010 - 2 november 2010
Het stopzetten van een informatiseringproject van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI)
Pierre Heijnen (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 augustus 2010 - 15 september 2010
Het recht van grensarbeiders op AOW
Roos Vermeij (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
26 augustus 2010 - 29 september 2010
Het bericht dat minister Huizinga zich op kosten van het ministerie heeft laten ophalen met een privéjet uit Italië
Pierre Heijnen (PvdA), Diederik Samsom (PvdA)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
13 augustus 2010 - 29 september 2010
Het verstrekken van een internationale huwelijksakte aan partners van hetzelfde geslacht
Pierre Heijnen (PvdA), Jetta Klijnsma (PvdA)
8 juli 2010 - 2 augustus 2010
Bestrijding van natuurbranden
Attje Kuiken (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
6 juli 2010 - 3 september 2010
Het lageniveau van burgerschapscompetenties onder Nederlandse scholieren
Pierre Heijnen (PvdA), Metin Çelik (PvdA)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
17 juni 2010 - 21 juni 2010
De voortgang van de invoering van de Rijkspas
Pierre Heijnen (PvdA)