Jan Koningh

Personalia

Voornaam Jan
Achternaam Koningh
Initialen J.J.
Geboortedatum 30 mei 1918
Politieke Partij DS'70
Geschenken (0)

Functies

Tweede Kamerlid
8 april 1975 - 8 juni 1977 DS'70
3 augustus 1971 - 7 december 1972 DS'70

Activiteiten

0 wetsvoorstellen
0 moties
0 amendementen
0 kamervragen
0 kamerstukken
Overig
Biografie
Parlement en Politiek
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...