Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

2 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
16 juni 2010 - 29 juli 2010
Uitzettingen naar Irak
Naïma Azough (GL)
Ernst Hirsch Ballin (minister justitie, minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 april 2010 - 10 juni 2010
Staatloze Roma
Naïma Azough (GL)
Ernst Hirsch Ballin (minister justitie, minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)

Alle
16 juni 2010 - 29 juli 2010
Uitzettingen naar Irak
Naïma Azough (GL)
Ernst Hirsch Ballin (minister justitie, minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
22 april 2010 - 10 juni 2010
Staatloze Roma
Naïma Azough (GL)
Ernst Hirsch Ballin (minister justitie, minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)