Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

37 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
27 mei 2013 - 3 juli 2013
De aanpak van overlast bij coffeeshops
Myrthe Hilkens (PvdA), Manon Fokke (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
21 juni 2013 - 1 juli 2013
Het bericht dat slachtoffers van mensenhandel allereerst rust nodig hebben
Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
18 april 2013 - 13 juni 2013
De mogelijkheden een cannabisclub op wetenschappelijke gronden te stichten
Myrthe Hilkens (PvdA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
13 mei 2013 - 11 juni 2013
Het verband tussen het verstrekken van vergunningen voor online kansspelen en gokverslaving
Myrthe Hilkens (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)

Alle
27 november 2012 - 28 januari 2013
Multi level marketing
Myrthe Hilkens (PvdA), Mei Li Vos (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
23 november 2012 - 11 maart 2013
Het bericht dat de afstemming tussen ketenpartners bij de aanpak van huiselijk geweld beter moet
Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
6 november 2012 - 10 januari 2013
Maatregelen die moeten voorkomen dat mensen gaan roken
Myrthe Hilkens (PvdA)
Martin van Rijn (staatssecretaris volksgezondheid, welzijn en sport) (PvdA)
2 november 2012 - 27 november 2012
Illegale bordelen in massagesalons
Ahmed Marcouch (PvdA), Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
30 oktober 2012 - 27 november 2012
Het bericht waarin sprake is van het toestaan van virtuele kinderporno
Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
30 oktober 2012 - 16 november 2012
Kindslaven afkomstig uit Afghanistan
Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
15 oktober 2012 - 28 november 2012
Baby Donna
Myrthe Hilkens (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
15 oktober 2012 - 5 november 2012
Het uithuwelijken van jonge meisjes en vrouwenrechten
Marit Maij (PvdA), Myrthe Hilkens (PvdA)
Ben Knapen (CDA)
11 oktober 2012 - 23 november 2012
Gedwongen prostitutie en mensenhandel
Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
11 oktober 2012 - 5 december 2012
Seksueel misbruik door zorgverleners
Myrthe Hilkens (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 oktober 2012 - 30 oktober 2012
Agressie tegen medewerkers van de NS door drugsrunners op Rotterdam CS
Myrthe Hilkens (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
3 oktober 2012 - 14 november 2012
Zwangere rokende vrouwen met een psychische stoornis
Myrthe Hilkens (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 juli 2012 - 14 augustus 2012
Steenkolenmijnen op de UNESCO werelderfgoedlijst
Myrthe Hilkens (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
30 maart 2012 - 25 april 2012
Criminele vreemdelingen
Ahmed Marcouch (PvdA), Myrthe Hilkens (PvdA)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
29 maart 2012 - 20 april 2012
Het groeiende aantal gemeenten dat kritiek uit op het illegalenbeleid
Myrthe Hilkens (PvdA), Tofik Dibi (GL), Joël Voordewind (CU), Gerard Schouw (D66), Sharon Gesthuizen (SP)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
21 juni 2011 - 12 augustus 2011
De schending van mensenrechten door de EU-lidstaten in asielprocedures
Myrthe Hilkens (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
26 april 2011 - 11 mei 2011
Groeiend antisemitisme en toenemend geweld tegen Roma in Hongarije
Frans Timmermans (PvdA), Myrthe Hilkens (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)